HAKKIMIZDA

Ekofen ailesi olarak tüm zorlu koşullarda ekim ve dikim yapılmasını sağlayan, ekolojik dengeyi destekleyen, koruyan; toprak, üretim verimini ve tarımda istihdamı arttıran sistemler üretmek için yola çıktık.

Geliştirdiğimiz ürün ve sistemlerle ekolojik dengeyi korumayı ve üretimde verimliliği arttırmayı hedefliyoruz. Tarımda daha çok verim, tarım arazisinin korunması, iklim değişikliği, göç, erozyon, tarımda istihdam gibi konularda da olumlu etkiler oluşturmayı planlıyoruz.

Ekobox ile beraber bitki dikiminde\ekiminde, tüm iklim koşulları ve tüm toprak çeşitlerinde, maksimum verim elde edilmesini sağlayan sulama sistemi ve bitki destek ünitesi geliştirdik. Geleneksel ve modern sulama çeşitlerinin aksine bitkinin doğal gelişim sürecini destekleyen, bitki kökünün dikey büyümesini sağlayan, sulamada tüm toprağı ıslatmak yerine dikim alanını besleyerek zararlı haşaratın gelişmesini engelleyen ve bu sayede zirai ilaç kullanımı azaltan Ekobox ile üretimde verimi arttırırken ekolojik dengeyi de koruyacağız.

Kalite Politikamız

Yaptığımız inovasyon çalışmaları ile bitki bakım maliyetlerini düşürürken üretimde verimliliği de artırıyoruz. Tüm ürünlerimiz ekolojik dengeyi gözeten, doğaya zarar vermeyen materyallerden üretilmiştir. Aynı zamanda ürünlerimiz kullanıldıkları bölgede ekolojik hayatın gelişimine katkı sağlamaktadır.

Ürünlerimizi bitkilerin tüm gelişim evrelerini göz önüne alarak geliştirdik. Kök ve verimlilik için Ekobox’ı, dikim\ekim sonrası bitki ve toprak gereksinimleri için Ekomix’i, ekilen her ürünün uzun vadeli korunması ve ekolojik döngünün başlatılması için Ekogard’ı, son olarak saha ve bitki seçiminden tüm saha uygulamalarına kadar profesyonel mühendislik hizmeti sunan Ekoplan’ı geliştirdik.

Kalite Belgelerimiz

Referanslarımız